Wózek na kartony jako mebel pomocniczy w procesie pakowania.

O złożoności całego procesu obsługi zamówień można mówić wiele i tyle samo możemy powiedzieć o stanowisku pracy i jego wyposażeniu, które ma niebywały wpływ na cały proces tejże obsługi.

Świetnym rozwiązaniem przy stole do pakowania jest osobny wózek na kartony wykonany ściśle pod wymiar i z materiałów, które najlepiej się sprawdzą w Państwa firmie.

  • W naszej ofercie posiadamy wózki na kółeczkach wykonane z profila metalowego z dwoma lub trzema poziomami. Stoły magazynowe do pakowania uzupełnione o ten wariant wózka będą lżejsze o kartony o dużej i średniej kubaturze, które rewelacyjnie można na takim wózku posegregować co usprawni zdecydowanie pracę.

  • Drugą opcją jest wózek, który zbudowano z użyciem większej ilości płyty meblowej co jest praktycznym rozwiązaniem gdy w procesie pakowania używamy kopert, foliopaków czy małych kartoników. Budowa stołu warsztatowego do pakowania może posiadać ograniczenia w umieszczeniu „szczelnych” przegród zapobiegających wypadaniu materiałów pakowych z łatwym dostępem w obrębie jego konstrukcji. Dodatkowy wózek na materiały pakowe z meblowymi przegrodami znajdzie tu swoje zastosowanie.

Z pewnością każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety niemniej jednak STANOWISKO DO PAKOWANIA skomponowane specjalnie dla Państwa i uzupełnione w odpowiednie meble pomocnicze pomogą zoptymalizować cały proces obsługi zamówień.