Stoły do pakowania

Szkło jest bardzo wrażliwe na zarysowania lub pęknięcia, dlatego wymaga specjalnych urządzeń do obróbki. Nasza firma oferuje stoły do cięcia szyb laminowanych i monolitycznych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym gwarantują one ergonomię i bezpieczeństwo pracy.

Stół uniwersalny do szkla.

Przykładowa realizacja.
Wykonujemy według szkicu klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania
produktu do potrzeb klienta.

Cena netto od 5500zł

Stoły do cięcia szyb laminowanych i monolitycznych

Szyby, zarówno monolityczne, jak i laminowane, narażone są na pęknięcia oraz zarysowania. Dlatego w trakcie rozładunku, przenoszenia oraz cięcia należy uważać, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Obróbka szyb powinna odbywać się przy użyciu specjalistycznych maszyn i urządzeń. Dzięki nim można wykonać rozkrój szkła bez większego ryzyka uszkodzenia materiału.

Poprawie bezpieczeństwa i wydajności pracy służą również dedykowane stoły do cięcia szkła. Ich konstrukcja oraz rozmiary sprawiają, że rozkrój szyn laminowanych lub monolitycznych staje się niezwykle prosty. Mogą one być obsługiwane mechanicznie lub manualnie. Stoły sterowane automatyką są bardzo drogie, dlatego sprawdzają się przede wszystkich w dużych zakładach przemysłowych nastawionych na masową produkcję. W mniejszych firmach oraz zakładach szklarskich zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą manualne stoły do cięcia szyb.

Stoły do rozkroju szkła produkowane na zamówienie

Oferujemy profesjonalne stoły do cięcia szkła, które wyróżniają się solidnym wykonaniem i łatwością obsługi. Są to uniwersalne rozwiązania w zakresie obróbki elementów szklanych, znajdą więc zastosowanie w wielu miejscach, między innymi w zakładach szklarskich, firmach budowlanych oraz mniejszych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Wytrzymała metalowa konstrukcja stołu warsztatowego zapewnia stabilne i wygodne, a przede wszystkim bezpieczne, warunki pracy. Dzięki dopracowanej konstrukcji mebli warsztatowych, cięcie materiału odbywa się z dużą precyzją.

Zastosowana technologia pozwala na przechylenie blatu o 90 stopi i załadunek szklanej tafli w pozycji pionowej, a następnie powrót do pozycji roboczej. Jest to nie tylko wygodne, ale również dzięki temu szyba nie załamie się pod własnym ciężarem podczas umieszczania jej na stole.

Dodatkowo stoły zostały wyposażone w kółka oraz blokady. Meble warsztatowe można więc bez większego wysiłku obsługiwać i przesuwać w dowolne miejsce. Stoły te mogą służyć do obróbki każdego rodzaju szkła, w tym laminowanego oraz monolitu.

Naszą firmę wyróżnia elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta, dlatego jesteśmy w stanie wykonać stoły do rozkroju szyb w dowolnych rozmiarach, wersjach i kolorach na podstawie przesłanego szkicu.

Przed rozpoczęciem produkcji zawsze robimy wizualizację 3D i przedstawiamy ją zamawiającemu do akceptacji. Jeśli projekt uzyska aprobatę zamawiającego, finalizujemy zlecenie.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a więc jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wyrobów. Z cennikiem stołów Wilking można się zapoznać na naszej stronie internetowej w zakładce „Inne meble warsztatowe”.

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie