Stoły do pakowania

Stół do spawania to podstawa każdego warsztatu. Od jego jakości zależy nie tylko wygoda podczas wykonywanej pracy, ale nawet jakość spawania. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie wyposażenie warsztatu jest w stanie realnie przełożyć się na komfort pracy.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne stoły spawalnicze, które wyróżniają się swoją trwałością oraz praktycznymi rozwiązaniami. Wykonywane przez nas stoły robione są na zamówienie klienta. Daje to duże możliwości personalizacji, dzięki czemu mebel w pełni odpowiada potrzebom użytkownika. Możesz wyposażyć swój stół spawalniczy w szereg elementów, które zdecydowanie ułatwią Twoją codzienną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stół uniwersalny.
Wyposażenie:
Zaginarka
Gięcie blachy
Gięcie płaskowników
Ucinarka blachy
Kółka ułatwiające przemieszczanie.

Przykładowa realizacja.
Wykonujemy według szkicu klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania
produktu do potrzeb klienta.

Wytrzymałe i przygotowane do intensywnej eksploatacji stoły spawalnicze

Trwałość stołów spawalniczych to podstawowe kryterium ich wyboru. Według spawaczy około 80% czasu pracy zajmuje ustawianie i przygotowanie materiału do procesu spawania. Pozostałe 20% to samo spawanie.

Dlatego też profesjonalny stół spawalniczy jest w stanie zdecydowanie ułatwić i przyspieszyć pracę. Jego wytrzymałość jest kluczowa, gdyż proces spawania związany jest z ekstremalnymi wahaniami temperatury.

Tak intensywna eksploatacja sprawia, że trwałość stołów spawalniczych wystawiana jest na dużą próbę. Zakup mebla wyprodukowanego z materiałów najwyższej jakości to gwarancja długich lat korzystania z niego. Inwestycja w nasze stoły spawalnicze jest po prostu opłacalna, gdyż są one odporne na długotrwałą i intensywną eksploatację.

Stoły spawalnicze na wymiar dopracowane w każdym detalu

Stoły montażowo spawalnicze powinny wyróżniać się swoją uniwersalnością. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że muszą być ergonomiczne, praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się dziś stoły spawalnicze na zamówienie, które oferują szerokie możliwości modyfikacji.

Takie stoły spawalniczo montażowe mogą zawierać szereg udogodnień, które zdecydowanie ułatwią pracę i skrócą czas jej trwania. Wśród najczęściej wybieranych dodatkowych części wyposażenia stołu spawalniczego znajdują się:

  • ucinarka blachy,
  • element do gięcia blachy,
  • zgniatarka,
  • kółka,
  • element do gięcia płaskowników.

Tak skonfigurowany stół montażowo spawalniczy jest doskonałym uzupełnieniem każdego warsztatu lub hali produkcyjnej.

Warto zaznaczyć, że w naszej firmie wykonujemy stoły spawalnicze według szkiców naszych klientów. Dzięki temu są one doskonałym odwzorowaniem potrzeb ich przyszłych użytkowników.

Aby upewnić się, że stół został zaprojektowany zgodnie z wizją klienta, przed realizacją wykonujemy dokładną wizualizację 3D. Na trójwymiarowym modelu bardzo wyraźnie widać wszystkie szczegóły, dzięki czemu klient dostaje taki stół spawalniczy, jakiego potrzebuje.

Duże doświadczenie w produkcji stołów montażowo-spawalniczych oraz innych mebli warsztatowych jest gwarancją doskonałej jakości – zarówno zastosowanych materiałów, jak i wykonania.

Szybka realizacja każdego zlecenia oraz zróżnicowana i spersonalizowana oferta sprawiają, że obsługujemy zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i małe przedsiębiorstwa.

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie