Stoły do pakowania

Właściwa organizacja stanowiska pracy w warsztacie mechanicznym czy pracowni wymaga zastosowania odpowiednich mebli. Metalowe stoły warsztatowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające bezpieczne prowadzenie prac naprawczych i monterskich.

Uporządkowanie narzędzi, elementów zamiennych czy przyrządów pomiarowych wymaga obecności wielu pojemników, szufladek i szafek. Wyposażone w szereg uchwytów, szuflad czy wnęk i wieszaków stoły warsztatowe na zamówienie to profesjonalne stoliki monterskie i montażowe, dzięki którym praca będzie efektywniejsza. Produkty są stosowane w warsztatach stolarskich, ślusarskich i mechanicznych oraz w magazynach i przemyśle.

Stół serwisowy / nadający się do warsztatu i jako roboczy
Dowolna zabudowa półki , oświetlenie , szafki , szuflady , przeloty kablowe , stopki , kółka,
Dowolna konfiguracja półek.
Stoły robione na wymiar według wytycznych klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.
Przykładowa realizacja.

Specyfikacja:

  • Stabilna metalowa konstrukcja na bazie profili.
  • Blat główny pokryty blachą ocynk 1mm (lub inny do wyceny)
  • Stopki poziomujące
  • Podświetlenie
  • Blacha perforowana na narzędzia.
  • Zabudowa półki szafki
  • Możlość wzmocnienia konstrukcji dodatkowymi profilami
  • Regulacja wysokości 30 cm +-
  • Dowolne wymiary
  • Dowolne kolory

Realizujemy też systemy stołów razem z stołami do rolowania ,wózkami na kartony i na papier.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania
produktu do potrzeb klienta.

Profesjonalne stoły warsztatowe na zamówienie

W ofercie naszej firmy użytkownicy znajdą profesjonalne stoły warsztatowe na zamówienie. Dostępne u nas stoliki monterskie i warsztatowe to profesjonalne stoły robocze, dzięki którym serwisanci oraz domowi majsterkowicze zyskują funkcjonalną przestrzeń do prowadzenia prac naprawczych i serwisowych.

Stoły warsztatowe na zamówienie mogą być skonfigurowane zgodnie z indywidualną specyfikacją oraz specjalnymi wymaganiami klienta. Wysokiej klasy stoliki warsztatowe to solidne i niezawodne konstrukcje wykonane z użyciem stalowego szkieletu. Specjalna budowa sprawia, że stoły do warsztatu są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle trwałe.

Produkty są oferowane zarówno w wariantach stacjonarnych, jak i mobilnych. Mobilne stoły warsztatowe posiadają dodatkowe kółka, dzięki którym przemieszczanie blatu roboczego w pracowni jest łatwe i szybkie.

Bogata oferta metalowych stołów warsztatowych na wymiar to stoliki robocze z mechanizmem manualnej regulacji wysokości blatu oraz nóżek. Łatwa w montażu konstrukcja umożliwia szybki demontaż stolika, jego bezpieczny transport i ponowną instalację w innej lokalizacji.

Duże doświadczenie projektantów sprawia, że oferowane przez nas produkty spełniają wymagania nowoczesnego przemysłu oraz pracowni stolarskich i mechanicznych.

Konstrukcja dopasowana do Twoich potrzeb

Każdy stół warsztatowy dostępny w naszym asortymencie to wyjątkowa konstrukcja dopasowana do Twoich potrzeb. Ergonomiczna budowa wpływa na poprawę bezpieczeństwa i komfortu pracy, podnosząc efektywność serwisu, napraw czy montażu.

W zależności od potrzeb, możemy dostarczyć stolik do warsztatu wyposażony w blat roboczy z litego drewna, gumy, tworzywa sztucznego czy laminatu i MDF albo wykładziny antystatycznej.

Dostępność różnego rodzaju szaf, szafek i szuflad, pojemników, wnęk, przegródek, półek, uchwytów czy wieszaków pozwala na wygodne uporządkowanie narzędzi oraz komponentów roboczych.

Modułowe podejście do tworzenia specjalistycznych blatów roboczych, pozwala na późniejszą rozbudowę stołu warsztatowego. Nasze stoliki są cenione zarówno przez profesjonalnych użytkowników, jak i amatorów z Polski oraz całej Europy.

Odbiorcami naszych konstrukcji są klienci z szeregu rozmaitych branż: przemysłu ciężkiego, warsztatów samochodowych, pracowni stolarskich i ślusarskich, a także serwisów elektronicznych oraz elektrotechnicznych.

Jesteśmy w stanie dostarczyć meble do warsztatu na zamówienie, charakteryzujące się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną, odpornością na czynniki chemiczne (smary oraz tłuszcze) czy wyładowania elektrostatyczne.

Bogate wyposażenie stołów do warsztatu

Nie ulega wątpliwości, że bogate wyposażenie stołów do warsztatu pozwala na lepsze uporządkowanie pracowni oraz efektywniejsze wykonywanie prac monterskich i naprawczych. Szeroka dostępność szafek, pojemników czy możliwość montażu dodatkowego oświetlenia, zdecydowanie poprawia jakość, ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy.

Jeżeli szukasz profesjonalnego, metalowego stołu do warsztatu na wymiar, koniecznie skontaktuj się z nami! Złóż zamówienie na stolik warsztatowy, przedstaw specyfikę swojej pracy oraz indywidualne wymagania. Zaproponujemy dostarczenie konstrukcji wyposażonej w elementy podnoszące efektywność Twojej pracy. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę!

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie