Stoły do pakowania

Stół warsztatowy podnoszony elektrycznie

Stół robimy na wymiar wszystkie wymiary i kolory dowolne.

Zastosowanie do pracy zmianowej.
Doskonałe narzędzie ułatwiające pracę przy budowie mebli , napraw urządzeń , pakowania paczek, każdy znajdzie swoje zastosowanie.

Wymiary urządzenia ze zdjęcia :

Maksymalna wysokość 95cm
Minimalna wysokość 30cm

Wymiary blatu 110x180cm ( rozłożony 360cm )
Wysuwane skrzydła powiększają blat o 180 cm co daje razem 360cm.

Dzięki kołom i mechanizmowi dokującemu stół jest mobilny ale podczas pracy można go zadokować i staje się stołem stacjonarnym.
Dodatkowe gniazda zasilania ( dowolna ilość ).
Czerwony przycisk bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomienia urządzenia.

Przykładowa realizacja dla klienta poniżej.
Wykonujemy według szkicu klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania
produktu do potrzeb klienta.

Cena netto od 12000zł

Stół warsztatowy podnoszony ręcznie

Stół robimy na wymiar wszystkie wymiary i kolory dowolne.

Zastosowanie do pracy zmianowej.
Doskonałe narzędzie ułatwiające pracę przy budowie mebli , napraw urządzeń , pakowania paczek, każdy znajdzie swoje zastosowanie.

Wymiary urządzenia ze zdjęcia :

Maksymalna wysokość 110cm
Minimalna wysokość 53cm
lub inne wymiary

Wymiary blatu 120x80cm

Przykładowa realizacja dla klienta poniżej.
Wykonujemy według szkicu klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania produktu do potrzeb klienta.

Cena netto od 4000zł

Stół nożycowy to mebel, który przydaje się na każdym stanowisku do pakowania towaru. Pozwala na łatwe przycinanie papieru czy folii bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Czym są stoły nożycowe i co warto o nich wiedzieć? Czy zamówienie takiego produktu na wymiar jest dobrym pomysłem?

Uniwersalne zastosowanie w wielu sytuacjach  

Stół warsztatowy podnoszony z nożami to uniwersalne rozwiązanie do każdego warsztatu i magazynu. Mebel ten pozwala na samodzielne dostosowywanie wysokości blatu do wzrostu użytkownika i jego pozycji podczas pracy.

Taki produkt sprawdzi się doskonale nawet na bardzo małych stanowiskach do pakowania. Łączy w sobie wszystkie akcesoria niezbędne do szybkiego i wygodnego pakowania towarów.

Stół do pakowania pojawia się w dużych magazynach, a także w niewielkich firmach, które zajmują się ręcznym tworzeniem produktów na małą skalę. Pozwala na znaczne skrócenie czasu pakowania przesyłek, a jednocześnie umożliwia zmniejszenie zużycia materiałów, jak np. papier czy folia. 

Wszystko ze względu na fakt, że wbudowane noże mogą precyzyjnie odcinać arkusze na odpowiedni wymiar, bez ich strzępienia czy rozrywania. Rolka pozostaje w stałej pozycji, dzięki czemu nie ma ryzyka cięcia fragmentów folii lub papieru pod skosem.

Stoły nożycowe z możliwością regulacji wysokości sprawdzają się podczas pakowania produktów o różnych gabarytach. Kluczowe jest dostosowanie wielkości blatu i jego wytrzymałości na obciążenia do typu pakowanych przedmiotów. Współczesne stoły nożycowe są projektowane tak, by umożliwiały przygotowywanie do wysyłki również nieporęcznych przedmiotów o nietypowych kształtach.

Łatwa i wygodna obsługa stołu podnoszonego  

Stół warsztatowy często jest wyposażony w przyciski „góra” i „dół”, które pozwalają na szybką zmianę wysokości blatu. Dzięki temu pracownik nie musi używać siły, by dostosować położenie przestrzeni roboczej do własnych potrzeb. 

Sposób działania poszczególnych mebli tego typu może być różny, dlatego przed zakupem warto zapoznać się ze sterowaniem wysokością blatu i sprawdzić, czy jest ono wystarczająco wygodne.

Stół warsztatowy z regulacją wysokości bazuje na specjalnych, hydraulicznych cylindrach z tłokami wykonanymi z jakościowych materiałów. Taka konstrukcja pozwala nie tylko na łatwe podnoszenie blatu, lecz także zachowuje jego stabilność nawet podczas pakowania ciężkich przedmiotów. 

Blaty często wyposaża się również w zabezpieczenie przed zgnieceniem, które chroni kończyny osoby pakującej przed uszkodzeniem przez ciężki blat. W wielu modelach zastosowano również inne udogodnienia, np. te zapobiegające zsuwaniu się rolek i drobnych narzędzi, a także osłony na noże zmniejszające ryzyko zranienia.

Stoły nożycowe na zamówienie i Twoje potrzeby  

Stół warsztatowy na zamówienie to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy w danym miejscu nie zmieszczą się standardowe modele. Taka usługa pozwala na stworzenie mebla idealnie dopasowanego do konkretnego stanowiska do pakowania. 

Co więcej, klient zamawiający stół na wymiar może zdecydować również o dodatkowych udogodnieniach, jak np. stojak na papier czy folię. Takie rozwiązanie umożliwia stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dostosowanej do potrzeb pracownika.

Decydując się na stół podnośny na zamówienie, można wybrać stylistykę takiego mebla, jego kolor, a często także materiały zastosowane do produkcji. To rozwiązanie popularne wśród osób, które nie są w stanie dopasować idealnego mebla ze stałej oferty producentów. 

Na taki krok decydują się zarówno właściciele małych firm, jak i większych zakładów produkcyjnych, magazynów czy centrów logistycznych, którym zależy na stworzeniu jak najbardziej funkcjonalnej przestrzeni do pakowania towarów dla swoich pracowników.

Producent stołów nożycowych na zamówienie tworzy indywidualny projekt, który pozwala na dopasowanie szczegółów mebla do potrzeb danego klienta. Na tym etapie można wprowadzić ewentualne poprawki, zgodnie z własnymi preferencjami, a także skorzystać z rad doświadczonych specjalistów.

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie