Stoły do pakowania

Stoły rolkowe są doskonałym przykładem tego, że meble magazynowe mogą być maksymalnie praktyczne i funkcjonalne. Jak sama nazwa wskazuje, swoją popularność stoły te zawdzięczają specjalnym rolkom służącym do przesuwania przedmiotów.

Taki mebel zapewnia odpowiednią kontrolę nad pakowanym artykułem, dlatego znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest praktyczny stół warsztatowy, który ułatwi codzienne wykonywanie zadań.

Stoły rolkowe wykonywane są według szkicu klienta, dlatego mogą zawierać one szereg udogodnień i dodatkowych elementów, które jeszcze bardziej zwiększą ich funkcjonalność. Wysoka jakość produkowanych przez nas stołów rolkowych sprawia, że jest to inwestycja na lata!

Stół uniwersalny z rolkami.

Wyposażenie:

  • rolki do przesuwania przedmiotów.
  • stopki regulujące wysokość

 

Przykładowa realizacja.
Wykonujemy według szkicu klienta.
Wymiary i kolory dowolne.
Przed wykonaniem robimy wizualizacje 3D.

Stoły są robione na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania
produktu do potrzeb klienta.

Cena netto od 2400zł

Stoły rolkowe przystosowane do magazynów i zakładów produkcyjnych

Pakowanie towarów o dużych gabarytach i sporej wadze wymaga czasu i precyzji. Obracanie paczki jest często bardzo problematyczne ze względu na jej rozmiar i nieporęczność. Właśnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się dziś stoły rolkowe, które zamiast tradycyjnego blatu, posiadają szereg rolek.

Podajnik rolkowy jest w stanie skutecznie zmniejszyć odczuwalny ciężar towaru, dzięki czemu cały proces obróbki przebiega wyjątkowo sprawnie i szybko. W przypadku wielu biznesów opartych o wysyłkę towarów takie usprawnienie procesu wysyłkowego przekłada się na wymierne zyski.

Stoły rolkowe doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju magazynach oraz w zakładach pracy, ponieważ zapewniają maksymalną skuteczność obróbki. Coraz większa popularność stołów rolkowych wynika także z szerokich możliwości personalizacji takich mebli magazynowych. Warto zaznaczyć, że stoły rolkowe mogą czynnie współpracować z innymi maszynami, które znajdują się w magazynie lub zakładzie pracy.

Tego typu meble warsztatowe z powodzeniem mogą stać przy linii produkcyjnej, obok urządzenia do obróbki lub w miejscu pakowania towarów do wysyłki. Główną zaletą stołów rolkowych jest ich praktyczny charakter, dzięki czemu znajdują zastosowanie w niemal każdym magazynie, warsztacie i zakładzie pracy.

Stoły rolkowe na zamówienie

Personalizacja stołów rolkowych pozwala dopasować je w sposób indywidualny. Dzięki temu takie meble magazynowe doskonale spełniają swoją rolę i są dokładnie takie, jakich potrzebuje dane przedsiębiorstwo.

W Wilking stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego stoły z rolkami tworzone są na indywidualne zamówienie. Na samym początku wykonujemy wizualizację 3D według szkiców klienta. Taki sposób realizacji zamówienia daje zamawiającemu całkowitą kontrolę nad tym, jak będzie wyglądał stół rolkowy. Klient ma też dużą możliwość konfiguracji, co jednoznacznie przekłada się na dostosowanie stołu do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Należy wspomnieć także o wysokiej jakości oraz trwałości produkowanych przez nas stołów rolkowych. Dzięki temu zakup takiego mebla, jest inwestycją na długie lata.

Jeśli interesujesz się zakupem stołu rolkowego, zapraszamy do kontaktu! – zrobimy dla Ciebie dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujesz!

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie