Meble warsztatowe na zamówienie

Wyposażenie profesjonalnej pracowni lub warsztatu wymaga zastosowania dedykowanych konstrukcji meblowych. W naszym asortymencie użytkownicy znajdą solidne i praktyczne meble warsztatowe na wymiar, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Budowa stanowiska warsztatowego wymaga zastosowania mebli przemysłowych spełniających specyficzne wymagania danej pracowni. W zależności od potrzeb, konstrukcja może zawierać dodatkowe komponenty i akcesoria, takie jak tablice narzędziowe, szuflady czy miejsce na montaż oświetlenia. Ergonomia użytkowania może być poprawiona poprzez zastosowanie specjalnych stopek z precyzyjną i łatwą regulacją wysokości.

Funkcjonalne meble do każdego warsztatu

W asortymencie marki Wilking użytkownicy mogą znaleźć funkcjonalne meble do każdego warsztatu. Profesjonalne wyroby są dedykowane do realizacji prac serwisowych, spawalniczych obróbki szkła oraz magazynowania i logistyki.

Stół do warsztatu

Wysokiej klasy stoły warsztatowe są przeznaczone do zadań związanych z serwisem urządzeń czy maszyn. Mogą także pełnić ogólną rolę blatu roboczego w pracowni. W zależności od projektu posiadają oświetlenie, dodatkowe szufladki i szafki, a także przeloty kablowe, stopki i kółka. Dodatkowo warto podkreślić, iż metalowe meble do warsztatu są osadzone na trwałej oraz solidnej konstrukcji stalowej z możliwością wzmocnienia opcjonalnymi profilami.

Stół uniwersalny spawalniczy

Nowoczesne stoły spawalnicze to uniwersalne rozwiązania w dziedzinie montażu konstrukcji metalowych z użyciem spawarki. Produkty są wyposażone w szereg udogodnień, podnoszących jakość i komfort pracy spawacza: zaginarkę, elementy do gięcia blachy i płaskowników, ucinarkę blachy oraz kółka do przemieszczania. Warto wspomnieć, iż meble warsztatowe na zamówienie mogą być dostosowane do specjalnych wymagań klienta.

Stół z rolkami warsztatowy

Praktyczne stoły rolkowe to innowacyjne konstrukcje wyposażone w specjalne rolki służące do przesuwania przedmiotów na blacie. Przemysłowe meble do warsztatów należące do tej kategorii posiadają także wygodne stopki umożliwiające bezpieczną regulację wysokości. Są solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia. W zależności od indywidualnych oczekiwań stoły rolkowe mogą być dostarczone na wymiar oraz pomalowane na dowolny kolor.

Stół do szkła warsztatowy

Profesjonalne stoły do cięcia szkła to uniwersalne rozwiązania w zakresie obróbki elementów szklanych. Wytrzymała metalowa konstrukcja stołu warsztatowego zapewnia stabilne i wygodne, a jednocześnie bezpieczne warunki pracy. Cięcie szkła odbywa się z dużą precyzją, dzięki dopracowanej konstrukcji mebli warsztatowych. Cennik stołów można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce „Inne meble warsztatowe”.

Wózek na kartony (na wymiar)

Funkcjonalne wózki na kartony to doskonałe rozwiązanie transportowe w małych halach magazynowych oraz sklepach realizujących sprzedaż wysyłkową. Standardowe wymiary wózka na kartony to 100 x 50 x 180 cm. Profesjonalny sprzęt pomaga w utrzymaniu porządku i lepszej organizacji różnego rodzaju opakowań. W zależności od potrzeb może również służyć do zarządzania i przemieszczania papierowej dokumentacji firmowej.

Stojak na papier z nożem
(na wymiar)

Nowatorskie stojaki na papier z nożem to meble warsztatowe na wymiar usprawniające proces pakowania przedmiotów. Umożliwiają precyzyjne docinanie papieru pakowego, dzięki czemu używamy tyle materiału, ile rzeczywiście potrzebujemy w danej chwili. Optymalizujemy w ten sposób koszty zużycia papieru pakowego i przyspieszamy proces zabezpieczania towarów przeznaczonych do wysyłki albo transportu.

Stoły warsztatowe podnoszone elektrycznie i ręczne

Ręcznie podnoszone stoły warsztatowe to metalowe meble przemysłowe na wymiar służące do wspomagania prac związanych z budową mebli, pakowaniem paczek czy serwisem urządzeń. W zależności od indywidualnych potrzeb meble warsztatowe na zamówienie są przygotowywane w rozmiarach przystosowanych do indywidualnych oczekiwań użytkownika. Solidna konstrukcja jest odporna na uszkodzenia oraz rozwój korozji powierzchniowej.

Stojak na przedmioty mobilny

Niezawodne stojaki warsztatowe na przedmioty to mobilne rozwiązania znajdujące zastosowanie w szeregu rozmaitych zadań: budowie mebli, serwisie oraz pracach naprawczych urządzeń i maszyn, pakowaniu paczek czy transporcie dokumentów. Wysokiej klasy meble warsztatowe posiadają metalową konstrukcję i znaczny udźwig na poziomie 100 kg. Zostały również wyposażone w koła skrętne z hamulcem oraz płynną regulację wysokości.

Wózek na paczki do pracy w magazynie

Specjalistyczne wózki magazynowe to praktyczne konstrukcje do transportu paczek i innych towarów na terenie hal magazynowych i dużych sklepów. Ułatwiają magazynowanie podnosząc jednocześnie komfort pracy obsługi. Są wykonane z profili metalowych pokrytych farbą proszkową, która doskonale chroni je przed rozwojem rdzy. Warto dodać, iż meble mogą być wykonane na wymiar i pomalowane na dowolny kolor dostępny w palecie RAL.

Meble warsztatowe na wymiar to wygoda i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Nie ulega wątpliwości, że meble warsztatowe na wymiar to wygoda i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dostępne w asortymencie marki Wilking produkty usprawniają różnego rodzaju prace związane z serwisem i magazynowaniem na terenie warsztatu. Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi stoły do pakowania, stoły spawalnicze i do cięcia szkła, a także wózki na papier i wyspecjalizowane konstrukcje z ręcznym oraz elektrycznym mechanizmem podnoszenia.

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Wilking oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie mebli warsztatowych na zamówienie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze produkty wyróżniają się funkcjonalnością i możliwością dostosowania do indywidualnych założeń projektowych zamawiającego. Gwarantujemy solidność wykonania i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozji. Wszystkie oferowane wyroby są objęte specjalną gwarancją.

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy mebli warsztatowych na wymiar w dobrej cenie, skorzystaj z oferty marki Wilking! Zapytaj o cennik i zobacz, jakie funkcjonalności oferują profesjonalne meble warsztatowe dostępne w rewelacyjnym stosunku jakości do ceny.