Stoły do pakowania

W zakładach przemysłowych i magazynach korzysta się z różnego rodzaju akcesoriów, które usprawniają pracę. Wśród nich warto wyróżnić specjalne wózki pozwalające na przechowywanie kartonów. To lekkie, a zarazem stabilne stelaże, na których z łatwością można umieścić co najmniej kilka pudełek. Pozwalają one na odkładanie już zapakowanych produktów lub akcesoriów niezbędnych do przygotowywania przesyłek.

Wózki do pakowania znajdują zastosowanie przede wszystkim w mniejszych magazynach, halach przemysłowych, a także na zapleczach sklepów. To niewielkie, poręczne stelaże wykonane z jakościowych materiałów.

Wózek na kartony standardowe wymiary 100x50cm wys 180cm

Utrzymuje porządek w pracy.

Stelaż metalowy kolor metalik.
Blaty kolor szary.

Możliwe inne kolory i wymiary.

Wózek jest robiony na zamówienie na wymiar.

Wygodna pomoc w procesie pakowania paczek

Wózki na kartony pozwalają na usprawnienie procesu pakowania paczek. Często stawia się je w pobliżu specjalnych stołów, na których przygotowuje się produkty do wysyłki. Umożliwiają one sprawne odkładanie już gotowych przesyłek, by nie zajmowały one miejsca na blacie. 

Wózki do pakowania mają liczne zalety, wśród których warto wyróżnić:

  • niewielkie wymiary – pozwalają na zastosowanie wózków nawet w bardzo małych magazynach, nie zajmując zbyt wiele cennej przestrzeni przy stołach do pakowania,
  • lekką konstrukcję – zwykle wózki wykonuje się z aluminium, co pozwala na łatwe przemieszczanie sprzętu przez jednego pracownika,
  • kółka pozwalające na wygodne przesuwanie wózka po całym magazynie lub hali przemysłowej,
  • liczne półki na przesyłki różnej wielkości.

 

Wózki do pakowania często tworzy się na wymiar. To korzystne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie pakuje się duże, nieforemne przedmioty. Kartony muszą bowiem mieścić się na kolejnych półkach stelaża. Modele produkowane na zamówienie można również wyposażyć w dodatkowe akcesoria, jak np. ograniczniki zapobiegające spadaniu pudełek w trakcie jazdy.

Wózki do pakowania pozwalają na usprawnienie całego procesu. Dzięki nim osoba odpowiedzialna za przygotowanie przesyłek nie musi odnosić każdej paczki z osobna. Wystarczy odłożyć je na wózek i zawieźć w docelowe miejsce po wypełnieniu wszystkich półek.

Zobacz inne meble warsztatowe w naszej ofercie