Czy specjalistyczny wózek na folię bąbelkową w rolce z nożem do jej cięcia będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego kto w swojej działalności pakuje i wysyła towary w świat?


Z całą pewnością tak bez względu na powierzchnię na jakiej państwo działają i prowadzą swoją działalność. taki wózek przyda się z pewnością każdemu przedsiębiorcy bez względu na to czy powierzchnia użytkowa państwa lokalu ma 100 m2 czy 1000 m2. Ergonomiczny stojak / dyspenser umieszczony na skrętnych gumowanych kółkach z hamulcem pozwoli sprawniej i efektywniej pakować państwa towary.

Szereg usług opiera się obecnie o wysyłkę towarów delikatnych, które to wymagają szczególnej troski szczególnie biorąc pod uwagę wysyłkę z przeładunkami i obecność takiej paczki na wielu magazynach. Zdarza się często że przesyłki dojeżdżają uszkodzone a wręcz zdewastowane w takim stopniu że niemożliwe jest ich odtworzenie. Wówczas oprócz naszego stołu do pakowania zaprojektowanego ściśle według państwa potrzeb i projektu stworzonego dla państwa możemy zaprojektować także specjalistyczny wózek na folię bąbelkową lub papier, który z całą pewnością zaspokoi potrzeby pracownika w zakresie pakowania towarów głównie delikatnych wymagających szczególnej procedury zabezpieczenia w przesyłce.

Bardzo często stół do pakowania wymaga wyposażenia w dodatkowe elementy takie jak stół rolkowy lub właśnie wózek do umieszczenia na nim rolki folii bąbelkowej, dzięki której nie zajmie ona dodatkowego miejsca w obrębie stołu natomiast w razie potrzeby może być zestawiona jako element dodatkowy do stołu do pakowania.

Nasz ergonomiczny wózek na folię bąbelkową został wykonany z polskiej stali o grubości 1,5 mm dzięki temu stabilna spawana konstrukcja oparta o gumowane mocne koła łożyskowane będzie stanowić nieodzowny element państwa magazynu.

W górnej części wózka na folię bąbelkową znajduje się nóż do cięcia tejże folii. Mechanizm tnący stworzony został podobnie jak nóż montowany na państwa życzenie przy stole do pakowania. Łatwość użytkowania, szybkość wymiany ostrza na nowe w razie potrzeby oraz stabilny element dociskający folię to wielkie atuty takiego rozwiązania.
Zgodnie z państwa potrzebami folię można dociąć zarówno na długość kilku centymetrów jak i dłuższe partie folii bąbelkowej bo na cięcia w takim zakresie pozwala to rozwiązanie.

Sam wymiar wózka na folię bąbelkową możemy dopasować do wielkości państwa stołu do pakowania i używanych wymiarów rolek folii bąbelkowej. Kompaktowy jego rozmiar pozwoli idealnie go wpasować w państwa zabudowę magazynową i usprawnić proces pakowania.
Sam stół do pakowania wyprodukowany w naszej firmie może pełnić rolę kompaktowego stanowiska do pakowania natomiast jeśli chcemy ten proces usprawnić oraz podnieść komfort pracy przy takiej zabudowie możemy dodatkowo do stołu do pakowania zamówić wózek na folię bąbelkową lub też wózek na folię stretch jako integralne elementy zabudowy magazynu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *