Planując zagospodarowanie przestrzeni magazynowej czy warsztatowej warto wyposażyć ją w stoły magazynowe do pakowania i meble warsztatowe na wymiar , które w zależności od Państwa potrzeb i wymogów firmy mogą być wyposażone w przeróżne urządzenia biurowe i multimedialne.

Zintegrowana budowa stołu warsztatowego może w sobie zawierać szereg elementów, półek, wysięgników, które pomogą zoptymalizować pracę a urządzenia wkomponować w stanowisko do pakowania tak aby były w zasięgu ręki.

Meble przemysłowe projektowane m.in. w imos cad z należytą sumiennością przez naszych grafików mogą mieć na wyposażeniu:

Półka na drukarkę

Półki dopasujemy do wielkości i przeznaczenia drukarek. W pracy przy stole specjalistycznym do pakowania niezbędna może być drukarka termiczna, drukarka standard lub inna drukująca kody lub etykiety. Dla każdej z nich znajdziemy miejsce tak aby stanowisko do pakowania było jak najbardziej ergonomiczne.

Półka na drukarkę

Kamera do pakowania

Wysięgnik kamery do pakowania umieszczamy zazwyczaj w górnej część stołu do pakowania, w zależności od potrzeb może się ona znajdować w lewej lub prawej części nadstawki a jej wysunięcie nad blatem roboczym możemy dowolnie regulować.

Kamera do pakowania

Vesa / uchwyt na monitor

Prawidłowo zagospodarowane i naszpikowane niezbędnymi elementami stanowisko do pakowania musi być wyposażone w odpowiednie uchwyty czy vesy do zainstalowania w odpowiednim miejscu monitora czy tableta. Dobrze wkomponowany w bazę stołu uchwyt a na nim tablet lub monitor komputera stanie się centrum multimedialnym w obrębie stanowiska pracy.

Vesa / uchwyt na monitor

Półka na bazę komputera

Jeśli w pracy niezbędny jest dostęp do komputera wówczas jego baza powinna być umiejscowiona tak żeby nie narażono jej na uszkodzenia, niezamierzone przemieszczenie, rozłączenie z zasilaniem czy monitorem. Półki baz komputerów zazwyczaj umieszczamy w dolnej części stołu do pakowania tak aby nie kolidowały z pozostałym wyposażeniem stołu w Państwa magazynie czy warsztacie.

Półka na bazę komputera

Wyżej wymieniono tylko podstawowe i najbardziej popularne z urządzeń sieciowych używanych w pracy przy specjalistycznych stołach. Dla Państwa możemy zaprojektować inne dedykowane Państwa firmie rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *