Stół do pakowania czy stół warsztatowy stanowi często serce Państwa firmowej machiny. To przy takim specjalnie dla Państwa zaprojektowanym stole odbywa się cały proces związany z przyjęciem, kolekcjonowaniem, pakowaniem oraz wysyłaniem złożonych przez klientów zamówień.
Każdy stół do pakowania wyprodukowany w firmie Wilking cechuje indywidualny charakter dopasowany do potrzeb klienta i praktyczne wyposażenie między innymi w elementy takie jak system cięcia wszelkiego rodzaju folii czy też papieru pakowego. Każde indywidualne zamówienie Państwa klienta wymaga szczegółowego opracowania i co najważniejsze odpowiedniego zapakowania i przygotowania do wysyłki tak, aby sprzedany przedmiot był zabezpieczony do dalszej drogi.

Nasze stoły do pakowania posiadają system cięcia folii strecz, folii bąbelkowej oraz papieru, które to umieszczone mogą być na rolkach nad blatem lub pod nim. Dobrze zaprojektowany oraz testowany wiele lat nóż do cięcia z listwą podtrzymującą materiał pakowy mocowany jest do blatu – standardowo w każdym momencie użytkowania stołu można sobie taki system domówić. Nożyk na bazie mocnego odlewanego elementu z wymiennymi ostrzami charakteryzuje się prostotą, bezpieczeństwem i łatwością w użytkowaniu oraz posiada wymienne ostrza. Wymiana ich zajmuje jedynie chwilę, ostrza kosztują kilka złotych i sprawdzają się w cięciu wszystkich rolowanych materiałów pakowych.
System cięcia jest jednym z must have jeśli chodzi o wyposażenie stołu w Państwa firmie i z pewnością podniesie jakość opakowania paczek jaka z Państwa firmy wyjedzie w świat.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *