Stoły magazynowe do pakowania często stanowią jedyne wyposażenie magazynów czy centrów dystrybucyjnych jednak aby maksymalnie spełniały funkcje i dopasowywały wyposażenie ergonomicznie do pracy muszą stać się jednym z wielu elementów wyposażenia magazynu.
W skład ergonomicznej i prawidłowo zaplanowanej linii do pakowania i segregacji wysyłanych w świat towarów wchodzić mogą stoły magazynowe do pakowania i inne meble warsztatowe na wymiar takie jak:

Każdy z wyżej wymienionych elementów odpowiednio ustawiony w ciągu, dopasowany wymiarem wyposażeniem i kolorem do powstającej linii do pakowania towarów pełnić będzie osobną funkcję w całym procesie a tworząc całość zbudują profesjonalne i ergonomiczne stanowiska pracy dla kilku osób w danym ciągu magazynowym.

Sam stół do pakowania nie zapewni prawidłowego i płynnego przemieszczania towarów na hali – takie umożliwią specjalistyczne stoły z rolkami zapełniając przestrzeń między poszczególnymi stołami magazynowymi czy innymi meblami przemysłowymi.
Budowa stołu warsztatowego z uwagi na swój ograniczony gabaryt nie pozwoli na umieszczenia w jego obrębie wszystkich wymaganych do sprawnej pracy elementów w związku z czym warto pomyśleć przy składaniu zamówienia na stoły magazynowe do pakowania o skonfigurowaniu do niego odpowiednich wózków na kartony oraz specjalistycznych wózków do pracy w magazynie które pozwolą na przechowywanie materiałów pakowych lub przewóz zapakowanych już paczek.

Dodatkowo stoły magazynowe do pakowania wyposażone już w rolkę na folię stretch i folię bąbelkową mogą też wymagać pakowania towarów w papier ten wówczas nie znajdzie już swojego miejsca w obrębie stołu warsztatowego i warto pomyśleć o dodatkowym wózku na papier z nożem który sprawnie pomoże państwu zapakować delikatne elementy wymagające pakowania w papier a używany może być tylko i wyłącznie gdy jest niezbędny, na pozostały czas stojąc w wolnej przestrzeni.

Gotowe paczki w szybki i prosty sposób można przemieszczać po magazynie czy hali na stołach z rolkami ustawionymi w ciąg. Wszystkie meble warsztatowe na wymiar konfigurujemy ściśle według państwa sugestii wymiarów i kolorów jakie są pożądane. W związku z tym możemy stworzyć dowolną linię do pakowania towarów która zdecydowanie podniesie jakość opakowanych do wysyłki paczek oraz prędkość z jaką praca przy pakowaniu się odbywa.

Polecamy oddać się w ręce specjalistów w zakresie projektowania i produkcji linii do pakowania towarów oraz kompleksowego wyposażenia magazynów i warsztatów.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *