Odpowiednio zaprojektowany i uzbrojony w odpowiednie elementy stół do pakowania może sprostać nawet największym wyzwaniom. Warto planując pracę z gabarytami wziąć pod uwagę potrzebę przemieszczania paczki, obkręcania jej na stole i użycia dodatkowych pakowych materiałów. I tak sam duży blat stołu do pakowania może nie wystarczyć.

W naszej praktyce doszliśmy do projektowania także dodatkowych stołów rolkowych umożliwiających transport gabarytów między stanowiskami czy punktami, budowy odpowiednich wózków na dodatkowe kartony czy przekładki styropianowe oraz wózków na dodatkowy papier pakowy/ folię bąbelkową, które zdarza się, że są wykorzystane w pracy przy pakowaniu towarów.

Wilking oferuje wykonanie kompletnej linii do pakowania większych paczek ściśle wg potrzeb i preferencji Państwa, naszych klientów. Sam stół uzupełniony może być w dodatkowe stanowiska w tym stół z rolkami, wózki na papier, folie bąbelkowe czy tez specjalistyczne wózki na odpady, które ułatwią i usprawnią z pewnością funkcjonowanie Państwa przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *