W przestrzeni biznesowej dzisiaj mamy całą masę gigantów dystrybuujących towary z całego świata a głównie azjatyckiej produkcji w ilościach hurtowych. Towary wędrują do Europy wielkimi kontenerowcami droga morską ale także lądową i powietrzną. Różnorodność towarów, ich specyfika i  potrzeby dystrybucyjne są bardzo różne. Dla nas jako producenta specjalizującego się w wytwarzaniu specjalistycznego umeblowania dla przemysłu to otwarte pole do działania ponieważ produkujemy nie tylko meble stricte przemysłowe ale także:

Te wyżej wymienione to niezbędne wyposażenie hal dystrybucyjnych tuż po regałach wysokiego składowania i sprzęcie elektronicznym, które steruje całym procesem w każdej mega  korporacji .

Tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowej zgodnie z ergonomią wypełniane są po brzegi wysokimi regałami o dużych udźwigach, miejscami selekcji, stanowiskami do pakowania i przesyłu lokalnego na terenie centrum dystrybucyjnego.

Wszystko w takim miejscu musi działać niczym szwajcarski zegarek zapewniając sprawny przepływ towarów i przygotowanie ich w odpowiedni sposób do bezpośrednich dostaw czy dalszej dystrybucji.  Od wielu lat Wilking rozszerzał spektrum swojej działalności aby od zeszłego roku zapełniać olbrzymie centra dystrybucyjne produkowanymi na dużą skalę stołami do pakowania, stołami rolkowymi, stołami z blatami kulkowymi, stojakami na kartony i innymi meblami mającymi ogromne znaczenie w efektywności procesu pakowania i posyłania towarów w świat.

Szerokie grono naszych klientów przekonało się na przestrzeni kilku lat i kolejnych realizowanych wspólnie przedsięwzięć, że inwestycja w najwyższej jakości meble warsztatowe na wymiar czy stoły magazynowe do pakowania to inwestycja w rozwój własnej marki i budowanie własnego ekspresyjnego wzrostu.

Odpowiednio zaplanowane, zwymiarowane i skonfigurowane stanowisko do pakowania pozwoli zoptymalizować powierzchnię roboczą, znacznie zwiększyć efektywność pracy i przepływ towarów a także ograniczy nieuzasadnione wydatkowanie kosztów na słabej jakości wyposażenie magazynowe, które z uwagi na szybkie zużycie często należy modernizować.

Fachowy projekt, solidna konstrukcja oraz przemyślane rozwiązania stosowane przez nas jako producenta mebli warsztatowych i stołów do pakowanie to gwarant Państwa sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *