Produkcja stołów do pakowania i specjalistycznego wyposażenia magazynów to nasz konik i w ofercie Wilking pojawiają się nowości, które szybko zyskują dużą popularność wśród naszych klientów.

Wyposażenie stołów do pakowania dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb i specyfikacji działalności odbiorcy i wachlarz możliwości jest ogromny.

Częstym dylematem jest blat roboczy stołu, na którym dzieje się najwięcej i ten musi być idealnie dopasowany do potrzeb. Blaty robocze możemy wykonać w kilku technikach: jako blat wykonany z płyty meblowej wykończonej PCV, blat wykonany z płyty meblowej dodatkowo powleczony w górnej części blachą ocynkowaną lub np. specjalistyczny blat „najeżony” metalowymi kulkami transportowymi.

O ile blaty w wersji płytowej oraz powleczonej blachą sa niezwykle popularne i Wilking wykonał ich już tysiące o tyle blaty z kulkami transportowymi są stosunkowo nową propozycją jednak niezwykle interesującą.

Wielkie magazyny, w których pakowanie dużych i ciężkich przedmiotów to codzienność, hurtownie samochodowe, chemiczne i wiele innych są odbiorcą kulkowego rozwiązania.

Pakowanie i przemieszczanie po blatach ładunku nie wymaga wkładania dużej fizycznej siły, jest wygodne i usprawnia pracę przy stole do pakowania wyposażonym w kulki transportowe.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i wybraniem oferty idealnie dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *